Strona: O technice RFID z uczniami ze Strzyżowa / Zakład Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych

O technice RFID z uczniami ze Strzyżowa

2020-02-15
, red.  Piotr Jankowski-Mihułowicz

W dniu 14 lutego 2020 r. dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz miał przyjemność spotkać się z uczniami pierwszej klasy technik informatyk z Zespołu Szkół Technicznych ze Strzyżowa, by opowiedzieć o tym, czym jest technika radiowej identyfikacji obiektów RFID i jakie jest jej praktyczne zastosowanie oraz przyszłość w otaczającym świecie. Spotkanie odbyło się w Kozłówku pod Strzyżowem, w siedzibie Fundacji Troska, która prowadzi aktywne działania na rzecz wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży.

Linki:
ZST w Strzyżowie